Discuss Scratch

minilesh
Scratcher
1000+ posts

Latviešu forums | Sarunājamies, uzdodam jautājumus, labi pavadām laiku

lacispukainits wrote:

minilesh wrote:

lacispukainits wrote:

Protams
Tad veiksmi sagatavoties! Galvenais nepārspīlēt.
Kur nepārspīlēt??? Tev vispār vēl eksāmeni nespīd laimīgais, es pat nezinu kā angļu valodu nolikšu
Pēc pieredzes varu pateikt, ka gatavojoties pārāk daudz, var vienkārši izdegt. Zinu pāris piemērus, kur tas notika ar cilvēkiem, kuri bez šīs trakās pārdzīvošanas varētu nokārtot uz 90+, bet beigās dabūja 50-60. Es nesaku, ka nevajag gatavoties (kaut arī 9. klasē pat nav padziļinātā līmeņa, atšķirībā no 12., kur gan ir traki, tikai optimālais, kuru būtu jānodod bez problēmām uz 70-80+, ja ir skolā kaut kas darīts), bet arī pārspīlēt, sēžot 24/7 pie grāmatām, nevajadzētu.

Last edited by minilesh (May 22, 2024 05:58:20)


“People, stop fighting |”Ты это сделаешь
Angels are crying | Ты это скажешь,
We can be better | Ты всё испробуешь, I'm lost…
Love is the answer“ | И собой станешь”

© Niletto | © Ombres, Noir Desir

#StayWithUkraine #СлаваУкраїні
lacispukainits
Scratcher
100+ posts

Latviešu forums | Sarunājamies, uzdodam jautājumus, labi pavadām laiku

minilesh wrote:

lacispukainits wrote:

minilesh wrote:

lacispukainits wrote:

Protams
Tad veiksmi sagatavoties! Galvenais nepārspīlēt.
Kur nepārspīlēt??? Tev vispār vēl eksāmeni nespīd laimīgais, es pat nezinu kā angļu valodu nolikšu
Pēc pieredzes varu pateikt, ka gatavojoties pārāk daudz, var vienkārši izdegt. Zinu pāris piemērus, kur tas notika ar cilvēkiem, kuri bez šīs trakās pārdzīvošanas varētu nokārtot uz 90+, bet beigās dabūja 50-60. Es nesaku, ka nevajag gatavoties (kaut arī 9. klasē pat nav padziļinātā līmeņa, atšķirībā no 12., kur gan ir traki, tikai optimālais, kuru būtu jānodod bez problēmām uz 70-80+, ja ir skolā kaut kas darīts), bet arī pārspīlēt, sēžot 24/7 pie grāmatām, nevajadzētu.
Aaa es zinu, paldies
minilesh
Scratcher
1000+ posts

Latviešu forums | Sarunājamies, uzdodam jautājumus, labi pavadām laiku

lacispukainits wrote:

minilesh wrote:

lacispukainits wrote:

minilesh wrote:

lacispukainits wrote:

Protams
Tad veiksmi sagatavoties! Galvenais nepārspīlēt.
Kur nepārspīlēt??? Tev vispār vēl eksāmeni nespīd laimīgais, es pat nezinu kā angļu valodu nolikšu
Pēc pieredzes varu pateikt, ka gatavojoties pārāk daudz, var vienkārši izdegt. Zinu pāris piemērus, kur tas notika ar cilvēkiem, kuri bez šīs trakās pārdzīvošanas varētu nokārtot uz 90+, bet beigās dabūja 50-60. Es nesaku, ka nevajag gatavoties (kaut arī 9. klasē pat nav padziļinātā līmeņa, atšķirībā no 12., kur gan ir traki, tikai optimālais, kuru būtu jānodod bez problēmām uz 70-80+, ja ir skolā kaut kas darīts), bet arī pārspīlēt, sēžot 24/7 pie grāmatām, nevajadzētu.
Aaa es zinu, paldies
Nav par ko!

“People, stop fighting |”Ты это сделаешь
Angels are crying | Ты это скажешь,
We can be better | Ты всё испробуешь, I'm lost…
Love is the answer“ | И собой станешь”

© Niletto | © Ombres, Noir Desir

#StayWithUkraine #СлаваУкраїні

Powered by DjangoBB