Discuss Scratch

MRSTG_PL
Scratcher
1 post

Scratch 3.0 Problem z plikami

Scratch 3.0 nie ładuje projektów, jedyne co widzę to co każdy widzi przy tworzeniu nowego projektu. Próbowałem załadować na stronie, ale ten sam problem. Moje projekty z rozszerzeniem .sb3 ważą tam z ok 50 MB więc podejrzewam że kod i duszki są zapisane ale się nie ładują. Czy ktoś wie o co chodzi i jeśli tak to czy może mi pomóc?
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

W ogóle zauważyłem, że 3.0 offline ma problem z ładowaniem projektów. Spróbuj otworzyć nowy plik i wtedy zaimportować swój projekt
jamie80
New to Scratch
2 posts

Mam dokładnie taki sam problem. Zapisałem program na swoim komputerze - rozszerzenie .sb3. Po jakimś czasie chciałem go wczytać, ale się nie udało. Cały czas jest pusty projekt. O co w tym chodzi?
AANNTTOONNII
Scratcher
500+ posts

Mogliby poczekać trochę z udostępnianiem 3.0, a nie wypuszczać taką zabugowaną dziurawą wersję.
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

jamie80 wrote:

Mam dokładnie taki sam problem. Zapisałem program na swoim komputerze - rozszerzenie .sb3. Po jakimś czasie chciałem go wczytać, ale się nie udało. Cały czas jest pusty projekt. O co w tym chodzi?
Włącz 3.0 i wtedy przez Plik -> Importuj -> wybierz projekt i wtedy powinno zadziałać.