Discuss Scratch

Vivo106
Scratcher
100+ posts

Konkursy

Wzory… (Wiedziałem że nikt się nie będzie stosował…)

Wiek trwa 100 lat. Jak masz 10 lat, to twój wiek jest równy 10, czyli przeżyłeś 10 wieków, czyli 1000 lat. Mądre.
Czyli jak masz 10 lat to masz 1000 lat.
Pamiętajcie że DogDestroyer jest złym człowiekiem…

goSciu
Scratcher
7 posts

Konkursy

Hej, może pamiętacie, może nie, ale w 2015 Scratcherka ClareBear202 urządziła konkurs Can You Art?, która niestety nie został on zakończony. W tym roku postanowiliśmy wskrzesić projekt, więc oto i jest…

Can You Art? 2017 Competition

W tym konkursie należy stworzyć rysunek w dowolnej formie i wstawić go do remixu oficjalnego projektu CYA'17, razem z wypełnionym formularzem (w środku projektu).
Praca musi być autorska, zrobiona dowoln(ą/ym) techniką/softwarem, niezawierająca żadnych nieodpowiednich treści. Dokładne zasady w środku projektu.
Nagroda to sława i chwała, like'i, love'y, followy.
Konkurs składa się z 5 części. Pierwsza z nich to Casting, który zaczyna się razem z początkiem roku 2017, a kończy się 14 lutego o 21:00 czasu polskiego. Terminy pozostałych etapów wewnątrz projektu.
Zgłaszajcie się tu:


PS. Mógłby ktoś zgłosić to do Featured, żeby było więcej uczestników?

Last edited by goSciu (Dec. 31, 2016 15:18:43)

piotr_bala
Scratcher
100+ posts

Konkursy

Zapraszam do zgłaszania projektów w trzeciej edycji konkursu “Kodowanie ze Scratchem”: scratch.icm.edu.pl/konkurs. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i jest organizowany przez ICM Uniwersytet Warszawski, Fundację FORK i Fundacje In Spe.

Termin zgłaszania prac do 7 maja 2017 (godz. 22:00). Formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu.

W konkursie mogą brać udział uczniowie z całej Polski, zawody II stopnia odbędą się pod koniec maja w Toruniu i w Warszawie.

Last edited by piotr_bala (April 28, 2017 04:49:11)

MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

Na

piotr_bala wrote:

Zapraszam do zgłaszania projektów w trzeciej edycji konkursu “Kodowanie ze Scratchem”: scratch.icm.edu.pl/konkurs. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i jest organizowany przez ICM Uniwersytet Warszawski, Fundację FORK i Fundacje In Spe.

Termin zgłaszania prac do 7 maja 2017 (godz. 22:00). Formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu.

W konkursie mogą brać udział uczniowie z całej Polski, zawody II stopnia odbędą się pod koniec maja w Toruniu i w Warszawie.

Na pewno wezmę udział w konkursie
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

Mam rozumieć że konkurs jest bez żadnych nagród materialnych?
Jestem materialistą
Ale projekt już robię
Takie pytanie mogę zabrać grafike postaci z innej strony? Bo potrzebuję animacji chodzenia a zanim ja bym ja zrobił i jakoś by wygladała mineły by ponad 2 dni a tak z internetu juz zabiorę czy mogę? Tak samo z czcionką chcę użyć innych czcionek nie ze scratcha mogę ? (nie było napisane)
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

A i jeżeli moja szkołą nie uczy się w scratchu i nie ma nic z tym jezykiem do czynienia do mogę się zgłosić? Co mam wpisać w formularzu jako imię i nazwisko nauczyciela?
klasa4b
Scratcher
100+ posts

Konkursy

MentolMen wrote:

Na

piotr_bala wrote:

Zapraszam do zgłaszania projektów w trzeciej edycji konkursu “Kodowanie ze Scratchem”: scratch.icm.edu.pl/konkurs. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i jest organizowany przez ICM Uniwersytet Warszawski, Fundację FORK i Fundacje In Spe.

Termin zgłaszania prac do 7 maja 2017 (godz. 22:00). Formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu.

W konkursie mogą brać udział uczniowie z całej Polski, zawody II stopnia odbędą się pod koniec maja w Toruniu i w Warszawie.

Na pewno wezmę udział w konkursie
i ja
piotr_bala
Scratcher
100+ posts

Konkursy

@MentolMen: ucznia może zgłosić nauczyciel lub pełnoletni opiekun. Lepiej jak jest to nauczyciel czy inna osoba, która uczy programowania bo na zawodach II stopnia jest zapraszana do oceny projektów.

Nagrody są - może skromne, ale takich mamy sponsorów. Najlepsze projekty promujemy na naszej stronie i zapraszamy do przedstawienia na przykład na konferencji dla nauczycieli czy podczas Warszawskiego Festiwalu Nauki.
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

Jeżeli nie uczy mnie nauczyciel ani nikt inny to co mam wpisać w imię i nazwisko nauczyciela i tak samo w szkole ?
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

A i czy mogę edytować projekt po zgłoszeniu go?
tzn. jeżeli edytuję projekt np jutro to co będzie :?
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

A i jeśli można zapytać
To jakie są nagrody za 1,2,3 miejsce?
Kiedy będą odbywały się zawody 2 stopnia? Miały być podane tydzień temu a
piotr_bala
Scratcher
100+ posts

Konkursy

Projekty można po zgłoszeniu nadal edytować. Zawody II stopnia zaplanowane są na 26 maja w Toruniu (piątek) i 27 maja w Warszawie. Informacje o zakwalifikowaniu prześlemy do końca tygodnia.
Opisek
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

@piotr_bala Nigdzie nie mogłem się doszukać. Jest jakaś limitacja co do wieku uczestnika?
piotr_bala
Scratcher
100+ posts

Konkursy

Konkurs jest dla uczniów szkół podstawowych.
Mistrz001
Scratcher
500+ posts

Konkursy

BYŁEM ciekawy, ale jestem już w Gymnasium…
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

I tak jest już po terminie
Ja się zgłaszam prawię na styk ale idę
norbert00
Scratcher
60 posts

Konkursy

Śmieszny Skrypt

Zasady:
Na dyskusji konkursowej
Gdzie się zgłaszać?
Na dyskusji konkursowej.
Konkurs polega na zrobieniu jakiegoś śmiesznego skryptu lub projektu.
Termin: 25 V
Nagroda: Dodatkowe przywileje w moich projektach.
Wyniki konkursu będą w skali 1-10 na strobie podanej w dyskusji konkursowej

Dyskusja Konkursowa

KONKURS UNIEWAŻNIONY

Last edited by norbert00 (May 16, 2017 17:15:48)

MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

Ło ho ho dostałem się na konkurs do Torunia p.s musiałem się gdzieś pochwalić
IGNACY2008
Scratcher
17 posts

Konkursy

MentolMen
Link do gry? Która to gra?


Ignacy
MentolMen
Scratcher
1000+ posts

Konkursy

Powered by DjangoBB